Hi Barbie, hi Ken, hi CineLadies!
Eja në eventin e parë CineLady të martën me 19 korrik në CineStar Megaplex Prishtina Mall!
Ju pret parapremiera e hitit më të madh veror BARBIE, me pijen e mirëseardhjes, foto corneri ,dhe 100 super dhurata nga partnerët tonë për më fatlumet!
Thirri mikeshat! Bëhu CineLady jonë!
Biletat janë në shitje për sallat Regular edhe Gold Class.
Me kë po vjen ti? ❤

Dress code: PINK(opsionale)

  • FABU SPOT – 10 MAC buzëkuq
  • L’OCCITANE – 20 set dhuratash + 20 kupona me 20% zbritje
  • L’OCCITANE – 20% zbritje për të gjithë personat që blejn biletë Gold Class
  • SCOTCH & SODA dhe SUPERDRY – 5 kupona me vlerë 50€
  • SWAROWSKI – 5 kuti me bizhuteri
  • OPTIKA SIMON – 2 Vouge syze dielli, dhe 30 kupona me 30% zbritje
  • INTERSPORT – 8 Flip Flops për femra dhe 8 për meshkuj

FREE
FABU SPOT – Nail Pop Up Bar 18:00-20:30 në kinema.
L’OCCITANE – Diagnozë e kujdesit për fytyrën dhe tretman fytyrë + duar nga 18:00-20:30 në kinema.

Rruga Fehmi Agani 79/8

10 000 Prishtinë, Kosovo

GET DIRECTIONS

CINESTAR NË RAJON

28 lokacine
28,000 ulëse
4.5 milion bileta të shitura
5 kinema me pesë yje

 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.